Příslušenství a doplňky náboje Rohloff SpeedHub 500/14

Příslušenství a dopňky náboje Rohloff SpeedHub 500/14 zaručí nejlepší možné využití řadícího systému Rohloff. Pomocí doplňků posunete využití náboje Rohloff SpeedHub 500/14 opět o krok dále.

 • Rohloff - Napínák řetězu

  Napínák řetězu

  Napínák řetězu je nezbytný tehdy, kdy není možné řetěz napnout pomocí posuvných patek nebo excentrem ve šlapacím středu. Napínák Rohloff je obsažen v originálním balení nábojů SpeedHub 500/14 CC a CC DB.

 • Rohloff - vodítko řetězu

  Vodítko řetězu

  Vodítko řetězu Rohloff CC zcela zamezuje spadnutí řetězu z převodníku. Vodítko je doporučováno při použití napínáku řetězu Rohloff, kdy řetěz může ztratit správné napnutí a spadnout z převodníku. Vodítko je každopádně nezbytné u všech odpružených rámů.

 • Rohloff - výztuha SpeedBone

  Výztuha SpeedBone

  U rámů s návarky pro kotoučovou brzdu (Disc Brake) podle mezinárodního standardu (IS2000) může být kotvící rameno nahrazeno kotvící destičkou OEM2 a opěrným šroubem. V případě použití kotoučové brzdy je nutné použít výztuhu Rohloff SpeedBone.

 • Rohloff - napínák řetězu (DH kit)

  Napínák řetězu (DH kit)

  U sjezdových a freeride kol je možné použít napínák s velmi tuhou pružinou ve spojení s chráničem řetězu. Díky speciálnímu designu je zajištěn bežpečný chod řetězu na pastorku i v těch nejtěžších jízdních podmínkách. Chránič řetězu znižuje možnost spadnutí řetězu.

 • Rohloff - pastorky

  Pastorky

  Pastorek Rohloff Sprocket je vyroben z kvalitní a velmi pevné oceli, je vybaven závitem pro uchycení na náboj. Je rovněž vyroben tak, aby ho bylo možné otočit o 180 stupňů (kromě 13-ti zubého). To umožní zdvojnásobení životnosti pastorku a to až na 10 tisíc kilometrů.

 • Rohloff - kotvící destičky OEM

  Kotvící destičky OEM

  U rámů s návarky pro kotoučovou brzdu (Disc Brake) podle mezinárodního standardu (IS2000) může být kotvící rameno nahrazeno kotvící destičkou OEM2 a opěrným šroubem. V případě použití kotoučové brzdy je nutné použít výztuhu Rohloff SpeedBone.

 • Rohloff - Sada na výměnu oleje

  Sada na výměnu oleje

  Sada na výměnu oleje Rohloff Oil Change Kit je nezbytná při výměně oleje v náboji. Sada obsahuje injekční stříkačku, hadičku s redukcí, čístící olej Rohloff Oil Cleaning (25 ml) a celoroční olej Rohloff Oil All Seasons (25 ml).

 • Rohloff - brzdové kotuče

  Brzdové kotouče

  Brzdové kotouče Rohloff Disc Diameter jsou speciální čtyř děrové brzdové kotouče o průměru 160 mm, 190 mm nebo 203 mm, které se používají především při variantě nábboje Rohloff 500/14 CC DB.

 • Rohloff - paprsky (špice)

  Sada paprsků (špicí)

  Sada paprsků DT Swiss Competition 2.0/1.8/2.0 obsahuje 35 ks stříbrných paprsků a 35 ks stříbrných nyplů od společnosti DT Swiss, pomocí kterých zapletete nábu Rohloff SpeedHub na jakýkoliv ráfek.